Cellogel je tenký acetát-celulózový film určený na separáciu bielkovín a ostatné imunologické separačné metódy. Medzi hlavné výhody acetát-celulózových nosičov patrí jednoduchosť použitia, stabilita a cenová výhodnosť v porovnaní s elektroforézou na agaróze. Elektroforéza na acetát-celulóze je ideálna pre malé a stredné laboratóriá s nízkym počtom ELFO vyšetrení.  
Rozmery acetát celulózových nosičov Cellogel
Acetát celulózové nosiče Cellogel je možné objednať vo viacerých veľkostiach a baleniach. Medzi najpoužívanejšie rozmery patria veľkosti:
 
·         5,7 x 14cm, ktorá umožnuje vyšetriť (separovať) až 8 vzoriek v jednom elektroforetickom cykle.
 
·         2,5 x 14 cm, ktorá umožnuje vyšetriť (separovať) len 3 vzorky v jednom elektroforetickom cykle bez straty reagencií.
 
Použitie acetát celulózových nosičov umožní vo vašom laboratóriu zachovať každodenné vyšetrenie (separáciu) bielkovín aj pri veľmi malých objemoch vzoriek bez straty reagencií a spotrebného materiálu

 

Ukážka elektroforetického delenia sérum proteínov
 Elektroforetické delenie bielkovín
 
  • separácia sérum proteínov na acetát-celulózovom prúžku Cellogel 5,7 x 14 cm. Použitie farbidla Poncau S a Comassie Briliant Blue.
Základné elektroforetické vybavenie:
Základné elektroforetické vybavenie pre separáciu bielkovín na acetát-celulózových nosičoch Cellogel pozostáva z:
  • elektroforetického zdroja
  • elektroforetickej komory
  • aplikátora
  • denzitometra
Pre podrobnosti kliknite na tento odkaz.
Pokročilý denzitometrický systém
Nová generácia denzitometrického systému
  • poskytuje vysoký komfort ovládania, maximum funkcií a neobmedzené možnosti nastavenia, a to všetko v jednom univerzálnom programe. Univerzálnosť použitia na ľubovoľné rozmery a velkosť elektroforetických nosičov (agaróza, acetát celulóza)
Pre podrobnosti kliknite na tento odkaz.

  Odporúčané rozlíšenie pre túto stránku je: 1280 x 1024.            Vaše rozlíšenie je:           Ste návštevníkom číslo:          Dnes je: